• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bizim Ev Yemekleri Lara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahar Köseoğlu

Çeşitli sebeplerden ötürü bazı zamanlar evde yemek hazırlamaya vaktimiz kalmayabilir ya da dışarı çıkarak yemek yemeyi bir aktivite haline getirmek isteyebiliriz. Bu gibi durumlarda sağlığımızdan ödün vermemek için ev yemekleri menüsü akıllıca bir karar olaraktır. Antalya restaurant sektöründe bulunarak dışarıda olan yemek programlarınız için size evinizin lezzetini ve konforunu sunuyoruz.

En az sizinkiler kadar lezzet içeren ev yemekleri salonumuz dışarıda yemek yerken sağlıklı beslenmenize imkan sunuyor. Her gün için özel olarak düzenlenen ve çeşit içeren günün menüsü ile bir çok lezzeti tadabilirsiniz. Ev menülerinizi aratmayacak içerikteki menülerimiz oldukça lezzetli ve çeşitlidir. Sağlığınızdan ödün vermeden lezzetli bir şekilde beslenebilirsiniz. Her damak zevkine hitap ederek et, tavuk ve sebze yemekleri çeşitlerimiz bulunur.

Hijyen standartlarına uygun hareket ederek özenli davranırız. Asla aksatılmayan temizlik kurallarımıza dayanarak içiniz rahat bir şekilde restaurantımızı tercik edebilirsiniz. Malzeme seçimi konusunda özen göstererek en taze olanları sizinle buluşturmak için hazırlarız. Uzman ahçılarımız kendi dokunuşları ile ekstra lezzet katarak menülerimizi güzelleştirir ve ayrı bir lezzet sunar.

Tüm çalışanlarımız tecrübe sahibi olarak saygı ve sevgi kurallarına uygun hizmet verir. İş disiplininin hakim olduğu restaurantımızda çalışanlarımız arasında takım çalışması mevcuttur. Özenli bir şekilde servis ve sunum yapılan ev yemekleri salonumuz kalitesinden ödün vermez. Lezzetli ev yemekleri ile öğünlerinizi güzelleştirmek için sizi mutlaka salonumuza bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR