• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Bk Köfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Kaya

Et, bölgemiz halkının en temel besin kaynağıdır. Bin bir türlü menüye eşlik eden et, günü her öğününde tüketilebilecek tariflere sahiptir. Fakat bazı tarifler ve menüler diğerlerine nazaran daha fazla rağbet görür. Bu bakımdan köfte, etin en güzel hallerinden ve ülkemizin en özel menülerinden birisidir. Köftenin ünü bugün ülkemiz sınırlarını aşmış ve tüm dünyaya yayılmıştır. Köftenin kazanmış olduğu bu popülerlik lezzeti konusunda aynı hassasiyeti gösterememiş ve pek çok kişi hakiki köfte lezzetinden mahrum kalmıştır. Ankara Altındağ’da faaliyet gösteren Bk Köfte işletmemiz ile bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor ve misafirlerimizi orijinal köfte lezzetiyle buluşturuyoruz.

Ankara restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yola çıktığımız andan ilk itibaren bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline gelmiş bulunuyoruz. Alanında deneyimli ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, özenle hazırlanan ürünlerimizin her birisinin gerek hazırlanış koşullarında gerekse kullanılan malzemelerinde hijyene azami dikkat gösteriyoruz. Malzeme tedarikinde soğuk zincirin kırılmasına imkân vermeyerek, malzeme seçiminde marka değeri kazanmış, tanınırlığı yüksek, marka malzemeleri kullanıyoruz. Et ürünlerimizin temininde kalite standartlarımızın dışına çıkmayarak müşterilerimizi her zaman en sağlıklı lezzetlerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak sektör içinde sürekli kendimizi yeniliyor ve daima daha kaliteli hizmet verme çabası içinde bulunuyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, ihtiyaçlarınıza en uygun karşılıkları tam zamanında hayata geçirme çabasında bulunuyoruz. Kaliteyi uyguna mal ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR