• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Böğürtlen

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Gözel - Mehmet Acerer

Böğürtlen işletmemiz Antalya Konyaaltı’nda faaliyetlerine devam etmekte olup uzun yıllardır kalitenin, hijyenin, güvenin ve ayrıcalıklı hizmetin değişmeyen adresidir. Bilgi, birikim ve tecrübemizi her geçen gün daha geniş kitlelere ulaştırabilmek amacıyla çıktığımız yolda kısa sürede bunu başararak bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekânı haline geldik. Yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, siz kıymetli müşterilerimizin her zaman daha kalitelisine layık olduğunuz bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Antalya pasta ve pastane sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Sizlere sunacağımız hizmetlerimizden daima %100 oranında memnun kalmanız için gayret gösteriyoruz. Bunun için deneyimli ustalarımız tarafından özel olarak hazırlanan ürünlerimizin tamamının malzeme seçiminden hazırlanıp servis edilmesine kadar bütün süreçte hijyene azami dikkat ediyoruz. Yalnızca en lezzetli pasta ve pastane ürünlerinin değil aynı zamanda en sağlıklı ürünlerin de sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılarken tercihleriniz, isteklerinizi kesinlikle göz ardı etmiyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Böğürtlen olarak geniş, ferah, nezih bir ortam hazırladık ve sizleri mekanımızda ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. En güzel anlarınıza ortak oluyor, sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirebilmeniz sağlıyoruz. Toplu kahvaltı organizasyonlarınız için serpme kahvaltımızı servis ediyor, doğum günü, nişan, özel gün organizasyonlarınız ev sahipliği yapıyoruz. Her türlü organizasyonunuz için kişiye özel butik pasta tasarımlarına imza atarak organizasyonlarınızı tatlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR