• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Boyar Tenis Akademi

Adres :

Subaşı Mahallesi İnönü 5 Caddesi Yasemin Sokak Hatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Boyar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 682 89 38

Hatay ilinde spor sektöründe hizmet vermekte olan Boyar Tenis Akademi, birmilyonnokta.com ailesinin üyesi olan bir firmadır. Tenis, oksijen alımını artırarak tüm vücuda oksijen dağılımını sağlayan, kalp damar sağlığının korunmasında önemli derecede etkisi olan bir spordur. Biz, bu disiplin gerektiren sporu, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi eğitmenlerimiz aracılığı ile sizlere sağlayarak hizmet veriyoruz.

Yetişkinler ve çocuklara göre kurs gruplarımız mevcuttur. Tüm hizmetlerimizi alanında uzman, deneyimli, eğitimli ve dinamik ekip arkadaşlarımız ile sağlıyoruz. Temel hedefimiz tenis sporunu sevdirmek ve tüm detayları ile sizlere profesyonel anlamda öğretmektir.

Tenis sporu, el ve göz koordinasyonunu geliştiren, vücuttan enerji atılımını sağlayarak kiloyu dengede tutan, bilişsel yeteneklerinizi geliştiren, sosyalleşmeyi sağlayan, kalbe iyi gelen ve kemikleri güçlendiren önemli bir spor dalıdır. Stres seviyesini düşürür ve modu yükseltir. Bu spor dalının en önemli özelliği ise, sezona bağlı olmamasıdır. Yılın her dönemi ara vermeden bu spora devam edebilirsiniz.

Hatay spor sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini kazanmak, sürdürmek ve en kaliteli eğitimi en profesyonel şekilde sizlere verebilmektir. Alanında uzman, tecrübeli, eğitimli ve dinamik eğitmenlerimiz, kaliteli eğitimimiz, eğlenceli ortamımız ve ekonomik kurs ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi detaylı olarak öğrenmek, kurs ücretlerimizin bilgisini almak ya da akademimize kolayca kayıt olmak için, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR