• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Bozcaada Oto Kurtarıcı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Erdal

  • firma instagram

Hizmete başladığı günden itibaren çevikliği ile tanınan Bozcaada Oto Kurtarıcı artık birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Alanında yıllarca tecrübe toplamış Çanakkale yol yardım sektöründe başarılı hizmetleriyle nam salmış firmamız müşterilerini memnun etmek için yüksek özen göstermektedir.

Trafikte bazen hiç ummadığımız aksiliklerle karşı karşıya kalabiliriz. Hiç beklenmedik bir anda oluşan kazalar araçlara büyük zarar verebilmektedir. Kaza geçirmiş büyük hasar görmüş araçlarla yola devam etmenin tehlikeli olacağı bilincinde olan müşterilerimizin yardımını koşabilmek için kesintisiz 7/24 hizmet vermekteyiz. Çoğu zaman uzun yoluculuklara çıkmadan önce arabalar detaylı bir incelemeden geçirilmemektedir. Bu da yolculukların yarım kalmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda sanayi bölgesine çok uzakta bile olan müşterilerimizden konum bilgisi alarak anında yola çıkmaktayız. Hızlı ve müşteri odaklı hizmetlerimiz başarılı sonuçlar almamıza neden oluyor.

Verilen konuma tam zamanında ulaşan ekibimiz müşterilerimizin sorunlarını gidermek için özenle çalışmaya koyuluyorlar. Arızalanan veya kaza sonucunda yola devam edemeyen araçlarınız dikkatlice oto çekicilerimize yüklenerek taşınmaya başlanmaktadır. Size en yakın sanayi noktasına bırakmayı böylece fazla masraftan kurtarmayı öneren ekibimiz aynı zamanda talebiniz üzerine istediğiniz adrese kadar da taşıma yapmaktadır. Çevre şehirlerle bağlantı yollarında sanayi bölgesine uzaklığın masrafları çoğaltmasına karşın firmamız, indirim uygulamakta ve müşterilerine yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle müşterilerin güvenini ve memnuniyetini kazanan firmamız, hizmet alanlarını genişleterek daha çok oto çekicilerle aynı anda birçok müşteriye hizmet edebilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR