• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Büyükdere Tanem Pilav

Sektör :

Yetkili Kişi :

Beyhan Küçükbirinci

Büyükdere Tanem Pilav olarak, İstanbul Sarıyer içerisinde hizmet veren firmamız, yüksek kalite ve makul fiyatları tek adreste birleştiriyor. Müşteri memnuniyeti ve yüksek kalite odaklı hizmet ilkemizle siz pek saygıdeğer ve kıymetli müşterilerimize güzel hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Alanında lider ve öncü işletme konumda olan firmamız, sizlerden aldığı yüce güçle her gün kendisini çok daha iyiye taşıyarak sizlere daha iyi ve daha doğru hizmet vermeye devam ediyor. Büyükdere Tanem Pilav olarak, müşterilerimize her zaman güler yüzlü hizmet vermeye çalışıyor ve restoran şubemizden mutlu bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Nohutlu pilav, sebzeli pilav ve tavuklu pilav seçeneklerimiz ve zengin içecek içeriği yelpazemiz ile sizlerin hizmetinde olan Büyükdere Tanem Pilav, alanında uzman ve deneyim sahibi aşçıları ve azimli ve genç garson kadrosu ile dikkat çekiyor. Harika lezzet ve üstün kalite anlayışı ile isminden sık sık söz ettiren Büyükdere Tanem Pilav, alanında tecrübeli mutfak ekibini de bünyesinde bulundurmaktadır.

Firmamız, çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden sizlerin yorum ve tavsiyelerine de kulak vermekte ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını daha yukarılara çıkarmaya devam etmektedir. İstanbul Sarıyer semti içerisinde bulunan ve huzurlu ortamıyla dikkat çeken lokantamız içerisinde aile salonumuz da bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer Restoran şubemizle sizlerin hizmetinizde olmaktan büyük şeref duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR