• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cadde Restaurant

Adres :

Terzi Mah. Terzi Sok. Menderes Cad. No: 95 Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çıtak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 168 74 07

Whatsapp 2:

0 (536) 611 43 59

Son zamanlarda insanlarımız en kaliteli ve en lezzetli ürünleri tüketmek istemektedirler. Bu yüzden de çok seçici davranmaktadırlar. Firma olarak bizler de bu durumun farkında olduğumuz için siz değerli müşterilerimize restaurant sektöründe hizmetlerimizi sunmaktayız.

İşletmemiz, profesyonel çalışanları ile parmaklarınızı ısırtacak cinsten yiyecekler hazırlayarak sizlerin beğenisi kazanmaya devam etmektedir. En kaliteli ürünleri kullanma konusunda Kütahya restoran sektörü çerçevesinde kendi bölgesinde öncü olan firmamızın hazırlamış olduğu yiyecekleri gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Sıfır katkı maddesi oranı ile farkımızı daima ortaya koymaktayız.

Aynı zamanda hem döner çeşitlerimiz hem de çorba çeşitlerimiz ile sizleri daima memnun ediyoruz. Önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu aklınızdan çıkarmamanızı önemle rica ediyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veren firmamız, bütün kalite kontrol testlerinden tam puan almıştır. Tavuğa karşı ön yargılı yaklaşanlar bile işletmemize gelip tavuklarımızı tattıktan sonra adeta mest olmaktadır.

Ayrıca, paket servisimizin de olduğunu bilmenizi istiyoruz. Kendi bölgemiz bazında dilediğiniz yere anında teslim fırsatını sizlerin huzurlarına sunuyoruz. Bütün temizlik kurallarına uyan firmamız sayesinde sağlığınızı korumak için büyük bir hassasiyet ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Menülerimizin fiyatlarının piyasaya göre gayet uygun olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Yolunuz buralara düşerse mutlaka ama mutlaka işletmemize bekliyoruz.

Son olarak firmamıza gerekli iletişim adreslerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şimdiden bizleri tercih edip, şereflendirdiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR