• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cafe Shaqqa

Adres :

Müze Camii Yanı Döşemealtı / Antalya Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Köse

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (538) 604 18 80

Whatsapp 2:

0 (533) 351 96 92

Restoran ve kafe olarak sizlere en başarılı hizmetleri sunan işletmemiz geniş ve şık dekore edilmiş salonunda en güzel lezzetleri sizlere sunmaktadır. Sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile geniş bir menüsü bulunan işletmemiz yemek ve keyifli vakit geçirmeniz için sizlere oldukça güzel bir mekan sunmaktadır. Konusunda uzman olan ustalarımız ve profesyonel mutfak çalışanlarımız ile birlikte sizlere en güzel lezzetleri sunmaktayız.

Geniş menüsünde sizlerin damak tadına uygun birçok lezzeti barındıran kafemiz sıcak ve soğuk geniş içecek çeşidi ile de sizlere başarılı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Özellikle güzel lezzetlerin sizlere en başarılı şekilde servisini sağlayan işletmemiz bu alanda kaliteli bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır.

Antalya restoran ve kafe alanında sizlere en kaliteli hizmeti sunan işletmemiz en lezzetli yemekleri tatma olanağını da sizlere sunmaktadır. Anadolu mutfağının birçok güzel örneğiniz sizlere sunan işletmemiz en güzel et ve tavuk çeşitlerini de sizler için hazırlamaktadır. Bu alanda başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren işletmemiz sizlere en geniş menü ve ürün çeşidini sunmaktadır.

Sevdikleriniz ile keyifli vakit geçirmenizi ve güzel bir sofrada yemek yemenizi sağlayacak mekanımız özel olarak dekore edilerek şık şekilde düzenlenmiştir. Geniş ve sağlık şartlarına uygun olan mutfağımızda deneyimli ve hünerli ustalarımız ile profesyonel mutfak çalışanlarımız sizlere hizmet sunmaktadır. En kaliteli servis hizmetini sizlere deneyimli personellerimiz sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR