• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çamlıbağ Kafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayşe Bağcı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Çamlıbağ Kafe adlı firmamız Adana ilimizde bulunmakta ve birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamızın amacı her zaman siz değerli müşterilerimizin daha güvenli ve hijyenik ortamda sevdikleriyle beraber güven içinde eğlenip, güzel vakit geçirebilmenizdir. Bugüne kadar gösterdiğimiz özveri ve çaba ile ayrıca ağırladığımız her müşterimizi misafir gibi algılayarak Adana hizmet sektöründe şimdiden paha biçilemez bir yere sahip olmuş ve müşteri portföyünü en üst düzeyde tutmuştur.

Kurulduğumuz günden bu yana hedefimizi her zaman en yüksekte tutup hep en ilerisini düşünüp ona göre davranıp en iyi şekilde çalışarak hizmette sınır tanımayıp sizlerin karşısında mahcup olmamak en büyük hedeflerimiz arasında yer almıştır.

Kafemizde bulunan her ürünü özenle seçip tüm örf ve adetlere uygun bir biçimde sunarak mutfağınızdaki güveni sağlayıp gözünüz kapalı, içiniz rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Her lezzetimizde titiz davranıyor, sağlığa zararlı malzemeler kullanmıyor, sağlığınız için sağlıklı, organik malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız ürünlerin son kullanma tarihlerine ve taze olup olmadıklarına özen gösteriyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarımızla aile gibi olarak genç ve dinamik çalışma politikamızı gerek servis ve sunumda gerekse aramızdaki ilişki sayesinde sizlere her seferinde gösteriyoruz. Bizlere her zaman ulaşabilir ve dilerseniz evlerinize paket servis yapmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de sizleri güzel yerimizde ağırlamaktan çok büyük onur ve mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Bizlere sitemizdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz ayrıca tüm adres bilgilerimiz de orada mevcuttur.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR