• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Kardeşler Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat İnep

Hazır gıda sektöründe özellikle Adana yöresi oldukça çeşitli lezzetlerin yer aldığı yörelerin başında gelmektedir. Adana denildiği zaman akla ilk olarak kebap çeşitleri gelir. Ülkemiz hayvancılık bakımından oldukça zengin bir ülke olması sebebi ile özellikle et ve tavuk ürünlerini tüketimi oldukça yaygınlaşmıştır. Et ve tavuk ürünlerinin yaygın tüketilmesi ile birlikte farklı çeşitlerde ürünlerde ortaya çıkar. Kebap özellikle et kullanılarak pişirilen ve hazırlanan oldukça lezzetli hazır yemek çeşitlerinin başında gelmektedir. Ülkemizde hazır mutfak sektöründe en çok tercih edilen ve aranan yiyeceklerden bir tanesi olan kebap özellikle Adana bölgesinin yöresel yemeği sayılmaktadır.

Adana restaurant sektöründe gerçekleştirmekte olduğumuz hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin en kaliteli et ürünlerini sürekli olarak ekonomik fiyatlar üzerinden tüketebilmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz. Birlikte çalıştığımız alanında uzman aşçılar kebap çeşitlerinin tamamına hakim kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede bir kebap hangi şekilde pişirilmeli ve hazırlanmalı ise en uygun şekillerde hazırlayarak müşterilerimize sunabilmekteyiz. Yemeklerimizin lezzeti kadar sunumunun da önemli olduğunun farkında olduğumuz için lezzetli yiyeceklerimizi göz alıcı sunuşlar ile taçlandırmakta ve siz müşterilerimize bu şekilde sunmaktayız.

Restoranımızda aileniz ile yemek yiyebileceğiniz gibi toplu organizasyonlar gerçekleştirerek sevdikleriniz ile toplantılar gerçekleştirebilir ya da özel günlerinizde mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Birbirinden lezzetli kebap çeşitlerimiz ile sevdiklerinizin kaliteli ve lezzetli yemekler tüketmesinden emin olabilirsiniz. Siz de restoranımızı ziyaret ederek çeşitli kebaplarımızın lezzetini deneyimleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR