• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Can Metal İstanbul

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serhat Kaplan

İnsanlık tarihi boyunca hayatın her alanında kullanılan demir madenine şekil vermek ve birçok ürünün yapım aşamasına gelebilmesi için demir doğramayı kaliteli biçimde yapmak gerekir. Hünerli ellerde ortaya çıkacak demir ferforje ürünlerin birer sanat eseri olduğunu akılda tutarak dayanıklı, uzun ömürlü ürünlerin ortaya çıkmasını sağlamak önemlidir. Bu nedenle de son teknolojik gelişmelere uygun makineler yardımıyla yapılan işlemlerle üretilen ürünleri yaşamın her alanında kullandığımız gerçeğinden hareket edilmelidir.

Can Metal İstanbul Ferforje ve metal dekorasyon sektöründe her biri ayrı sanat eseri olan ürünler üretmeye devam etmektedir. Gerek yapılan şekillendirmeler, doğrama için kullanılan kaliteli makineler elbette çalışanların ustalığının ve yaratıcılığının yansıdığı ferforjeler birçok alanda kullanıma uygun hale getirilmektedir. Başta inşaat yapıları olmak üzere, sanatsal ve mimari özelliklerin ortaya çıktığı diğer yapılarda da kullanılan ferforje ürünler yapıya uygun estetikle üretilir.

Mimari yapının her unsuruna uygun şekillendirmeler, kesme ve desenler estetik kaygımızın yüksek olduğu gerçeğinden hareketle yapılmaktadır. Göz zevkinin en üst düzeyde olduğu işimiz elbette siz müşterilerimizim memnuniyeti odağında çalışır. Sizlere tam, eksiksiz hizmet sunabilmek için bilgisayarlı sistemler ile çalışır, ürün ve hizmetlerin firma garantisi altında olduğunu da bildiririz. Uygun fiyat politikalarımız, sizden gelen öneri, talep ve istekler doğrultusunda demirin sağlamlığına ve hünerli usta ellerin estetiğine dayanan dayanıklı, uzun ömürlü, şık ve güzelliğin yansıdığı ürünlerimiz ile sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak için varız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR