• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Can Taner Et Lokantası

Adres :

Antalya Fethiye Yolu Üzeri Kaymakam Mehmet Şirin Yaşar Bulvarı Çınar Mahallesi No: 18 Shell Petrolün Tam Karşısı Çavdır Burdur Burdur » Çavdır

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Doğan

E-Posta Adresi :

dogan.taner.1510@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 313 36 12

Whatsapp 2:

0 (543) 313 36 12

Whatsapp 3:

0 (541) 313 36 12

Can Taner Et Lokantası

Kahvaltı, gözleme çeşitleri, sac kavurma, kebap çeşitleri, tandır, soğuk sıcak içecekler, grup yemekleri, grup kahvaltı, oğlak kuzu pişirimi, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Burdur Çavdır da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta ve bu aşamalarda neredeyse gerçekleştirilen tüm harcamalara kadar her türlü bilgiyi elde edebilmektedir. Bu sayede müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerine karşı tam manası ile bir güven beslemesinin önü açılabilmektedir. Müşterilerimizin tam manası ile güveni sayesinde firmamız bugünlerine gelebilmekte ve Türkiye’nin önder firması konumunu elde edebilmektedir.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR