• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çayırova Sağlık Kabini

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aleyna Şan - Enes Akçakaya

reklam logosu
  • firma instagram

Her şeyin başı sağlıktır. Dolayısıyla sağlık olmadan bir yaşam düşünülemez. İnsanların talep ve ihtiyaçları üzerine de sağlık sektörü ortaya çıkmış olup, çeşitli firmalar tarafından sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Kocaeli sağlık sektöründe çalışan firmalardan biri olup, alanında öncü pozisyonda olan firmamız sizlere kurulduğu ilk günden beri başarıyla hizmetlerini sunmaktadır.

Sağlığınız, herkese emanet edilemeyecek kadar değerlidir. Söz konusu sağlık olduğu zaman, işinin ehli ve profesyonel isimlerle çalışmanız gerekmektedir. Tam bu noktada sizlere uzman sağlıkçı kadrosuyla devreye giren firmamız, ihtiyaçlarını karşılamak üzere sizlere çeşitli sağlık hizmetlerini başarıyla sunmaktadır. Acil sağlık hizmetleri, kulak yıkama, değerlerinizin ölçümü, sünnet, kulak deldirme gibi sağlık işlemlerinizi kurumumuzda rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Çeşitli hizmetleri sizlere en başarılı şekilde sunabilmek adına güçlü bir kadroya sahibiz. Kadromuz alanında deneyimli hemşire, teknisyen ve hekimlerimizden oluşmaktadır. Firmamızın deneyimi ve kadromuzun yetenekleriyle ortaya üstün hizmetler koymaktayız.

Sizlere oldukça geniş hizmet kataloğu sunan firmamız, çeşitli sağlık hizmetlerinin yanı sıra evde hasta ve yaşlı bakım hizmetleri de sunmaktadır. Uzman ve deneyimli hasta bakıcılarımızla, sevdiklerinizin bakımını gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde tek amacımız sizin memnuniyetinizdir. Sizlerin beğenisi ve takdiri olmadan kendimizi sektörde ilerlemiş saymamız mümkün değildir. Dolayısıyla sizlerin takdiri için tüm hizmetlerimizi uygun fiyat prensibiyle yürütmekteyiz.

En ihtiyacınız olabilecek sağlık hizmetleri için Çayırova Sağlık Kabini’ni gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuzla, sizlere en üstün hizmetleri sunmaktan daima gurur duyacağımızı belirtmek isteriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR