• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çaylı Oto Kurtarma ve Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Özbaş

Yaşadığımız günümüz koşullarında neredeyse her evde bir araç olacak şekilde araç sayısı artmıştır. Yoğun iş temposu içerisinde her yere araçlar ile yolculuk yapmaktayız. Bunun sonucunda da araçlarımız yıpranmakta ve bazı parçalarında arızalar meydana gelebilmektedir. Ya da çevre koşullarına, diğer sürücülere bağlı olarak araç kazaları meydana gelmektedir. Bozulan, kaza yapan araçlarınızın servise, tamirciye veya istediğiniz adrese teslim edilmesi için yol yardımına ihtiyacınız vardır. Çaylı Oto Kurtarma ve Oto Lastik olarak sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Çaylı Oto Kurtarma ve Oto Lastik Denizli ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Denizli yol yardım sektöründe tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda en son teknoloji cihazlar, bakımlı, yeni araçlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat sunduğumuz hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Kurumumuzdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de başından talihsiz bir olay geçtiyse, araçlarınız arızalandı veya kaza yaptıysa Çaylı Oto Kurtarma ve Oto Lastik işletmemizle iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR