• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Century Veteriner Kliniği

Adres :

Harbiye Mahallesi Dikmen Caddesi No: 204/a/b Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Öykü Ceren Mumcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 306 88 79

Hastalık sizler için ne kadar olağan bir durum ise can dostunuz evcil hayvanlarınız için de o kadar olağandır. Evcil hayvanlarınız bu hastalık durumlarında huzursuz veya halsiz olabilir. Hastalık hayvanlar için bizlere göre daha zor bir durumdur çünkü onlar sizlere ne şikâyetleri olduğunu söyleyemezler. Evcil hayvanlarınızı bu zor anlarında kliniğimizde ağırlamak ve nitelikli hizmet sunmak görevimizdir. Evcil hayvanınızın rahatsızlığını en kısa sürede gidermek için öncelikle rahatsızlığın kaynağını teşhis ederek uygun müdahale yöntemini belirler, sonra gerekli müdahaleleri yapıp onları en kısa sürede sağlığına kavuştururuz.

Kliniğimize gelmek için yalnızca böyle kötü bir durumla karşılaşmanıza gerek yoktur. Evcil hayvanınızı çok seviyor fakat ihtimal yavrularına bakabilecek durumda değil iseniz kliniğimiz sizlere kısırlaştırma işlemi için uzman hizmeti vermektedir.

Ankara evcil hayvan konusunda sizlere hizmet veren firmamızda evcil havanlarınız için aksesuar satışları da yapılmaktadır. Evcil hayvanlarınızın daha iyi görünmeleri ve daha mutlu olmaları için traş, banyo ve tırnak kesimi hizmetlerimiz de mevcuttur ve özen ile verilmektedir. Çankaya’da sizlere en yakın veteriner kliniği olarak hizmet veren firmamız güler yüzü ve uzman kalitesi ile ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinize açıktır. Ayrıca firmamız mama siparişi de almaktadır. Bu uygulamamız sayesinde sevimli dostlarınızı beslemeniz çok daha kolaylaşacaktır. Evcil hayvanlarınızın mutluluğu ve rahatı için firmamızı, tecrübeli uzman veterinerimizi güven ile tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR