• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çeşni Ciğer & Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersin Akhan

Ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Çeşni Ciğer & Kebap salonunu güvenle tercih edebilirsiniz. Biz, yıllardır bu sektörün içinde tecrübe sahibi olurken elimizin lezzetiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Ekibimizle birlikte sizlerin memnuniyetini yüksek tutmak adına özenle, dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Müşterilerimizin keyifli vakit geçirmesi adına restoranımızın dekorasyonunun sade, şık ve samimi olmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde temiz çalışmaya özen gösteriyor, mutfakta ve serviste titizlikle hareket ediyoruz. Şanlıurfa restaurant sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle sizleri restoranımızda en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Restoranımızda kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri ve ciğer bulunuyor. Salata, meze ve içecek çeşitlerimiz arasından dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu lezzetlerde taze, kaliteli ve güvenilir ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Etlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü yıllardır tek bir yerden et alışverişi yapıyoruz. Sizlere bu lezzetleri güvenle sunmak adına kalitemizden ödün vermiyoruz. Sektörde bulunduğumuz süre boyunca değerli müşterilerimizden daima olumlu dönüşler aldık. Sektörde sizlere hizmet vermeye devam ettiğimiz sürece en özel çalışmaları gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

Restoranımıza gelmeden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer restoranımıza gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz ücretsiz paket servisimizle adresinize kısa sürede ulaşıyor. Müşteri memnuniyetini önemseyen, güler yüzlü, samimi, saygılı, disiplinli, işini özenle yapan ekibimizle birlikte hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. En lezzetli yemekler için restoranımızı güvenle tercih edebilir, sevdiklerinizle bu lezzetleri tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR