• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çetin Fastfood Kokoreç Midye

Adres :

Namık Kemal Mah. Atatürk Cad. Köprübaşı Cuma Pazarı Giriş Kapısı Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çetin Keçili

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 884 09 57

Söz konusu yemek olduğunda damak tadı değişse de enerji ihtiyacının karşılanmasından keyifli bir vakit geçirebilmek için olmazsa olmazdır. Çetin Fastfood Kokoreç Midye olarak zengin ve lezzetli menümüz ile sizlere özel tatlar tattırmak ve yemek yemenin en özel halini yaşatabilmek amacı ile çalışmaktayız.

Alanında uzman ekibimiz, her zaman ileriyi hedefleyen hizmet anlayışımız ve kaliteli malzemelerin birleşmesi ile restoranımız meydana gelmiştir. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine ve günün her saatinde sizleri bekleriz.

Menümüzde her damak tadına hitap eden lezzetleri bulabilirsiniz. Kokoreç ve midye konusunda oldukça iddialıyız. Daha önceki yediklerinizi unutun ve ilk defa yiyormuşsunuz gibi düşününün. Farkı çok net göreceksiniz.

Bu lezzetlerimizin yanında tost çeşitleri, sucuk, köfte, gözleme çeşitleri ile dönerde yer almaktadır. Her şey uluslararası sağlık standartlarına uygun ve hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Bizim için ilk sırada sizlerin sağlığı ve sonrasında ise müşteri memnuniyeti gelmektedir. Aldığımız her ürünü çok detaylı bir şekilde inceleyip emin olduktan sonra kullanıyor ve lezzetlerimizi sizler ile paylaşmaktayız. Dönerli bomba, tavuk sote ve tavuk şişte menümüzde bulunan diğer lezzetlerimizdir. Alo paket servisimizde bulunmaktadır.

Çanakkale fast food alanında profesyonel hizmet ilkelerimiz ve bakış açımız ile imzamızı attık. Türk mutfağında çok özel lezzetler vardır ve en iyi şekilde sizlere sunabilmek için menümüzü her geçen gün geliştirerek yeni lezzetler eklemeye devam ediyoruz. Sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR