• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Choco World Mardin

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Atılgan

Modernleşen dünyamızı sadece teknoloji yönünden değil yiyecek yönünden de değiştirmiştir. Birçok farklı tatlı çeşitleri bulunmaktadır. Dünyadaki neredeyse herkesin olmazsa olmazları tatlılardır. Çikolatalı, sütlü ve şerbetli tatlı çeşitleri oldukça çoğalmış durumdadır. Ama bu çikolatalı tatlılar da ne yazık ki kullanılan çikolataların birinci kalite olmaması durumuna çok rastlanılmıştır. Müşterilerin her yönden beğenisini kazanan Choco World Mardin, kullandığı tatlı malzemelerin de birinci kalite olmasına büyük önem vermektedir. Firmanın kurulduğu günden beri amacı kaliteli tatlılar ve müşteri memnuniyetidir.

Aynı zaman da tatlıların yanında vazgeçilmez olan içerecekte kahvedir. İşte bu firma aynı şekilde de tatlıda nasıl iddialı ise kahvede de aynı şekil de iddialıdır. Tatlıların ve içeceklerin fiyatlandırılması da kullanılan malzemelerin kalitesine göre ayarlanmıştır. Mardin pastane adı altında insanlara hizmet sunan Choco World Mardin, Mardin de nam salmıştır. Adının bu kadar nam salması tüm standartların üstünde hizmet vermesidir.

Aynı zaman da işletmecinin mekânı modern bir şekil de tasarlaması müşterilerin yoğun bir şekil de pastaneye uğramasına sebep olmaktadır. Pastanenin müşteriler tarafından en çok tercih edilen tatlısı waffle. Çünkü kullanılan çikolata malzemeleri ve meyveler birincil kalitedir. İşletmeci aynı zaman da fiyatları adil bir şekil de ayarlamıştır. Bu yönden de öğrencilerin en çok tercih ettiği gözde bir tatlı mekânı olmuştur. Firmanın temel amaçları müşterilerin beğenisi ve hedeflediği noktaya ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR