• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ciğerci Mesut

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Kork

  • firma instagram

Ciğer, özellikle Trakya yöremizde sevilerek tüketilen en önemli et yemeklerinden biridir. Bazı bölgelerde Edirne Ciğeri olarak anılan Trakya’ya özgü olan Yaprak Ciğer, bölgenin en önemli lezzetlerinden olup, birçok bölgede tüketilmektedir. Ciğer, hazırlanması ve pişirilmesi kolay bir yemek olsa da kullanılan malzemenin kalitesi lezzetin belirleyicisidir. Trakya bölgesinde ciğerin diğer bölgelerden daha lezzetli olmasının sebebi, bölgedeki hayvancılığın diğer bölgelerdeki gibi büyük bir endüstri haline gelmemesi ve temiz, doğal koşullar altında, doğal besinlerle yetiştiriliyor olmasıdır.

Ciğer, kızartılarak hazırlanan bir et yemeğidir. Kızartıldıktan sonra müşteri isteklerine göre patates kızartmasıyla veya diğer garnitürlerle, ekmek arası veya lavaşla servis edilebilir. Kullanılan etin seçilmesi ve etin pişirilme süresi çok önemlidir ve bilgi ile tecrübe gerektirir.

Biz Ciğerci Mesut olarak ülkemizin en nadide bölgesi olan Trakya’da sadece ciğerin en lezzetli örneklerini değil, aynı zamanda bölgeye özgü köfte ve ülkemizin her kesiminde sevilen ızgara çeşitlerini sunmak adına uzun yıllardır Kırklareli restaurant sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Müşterilerimize en sağlıklı ve lezzetli ciğer, köfte ve ızgaraları sunmak adın, malzeme tedariğinden başlayarak daha fazla kar etmek için hiç masraftan kaçınmadan hareket ediyoruz. Lüleburgaz’da bulunan ve temizliğin her şeyden önce geldiği restaurantımıza et çeşitlerinin yanında çeşitli tatlı çeşitlerini de siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dileyen müşterilerimiz için iş yerleri ve evlere paket servisi ve özel günleriniz için toplu yemek hazırlama hizmetlerimiz de vardır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR