• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çıtır Pide Lahmacun

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümit Kay

  • firma fb
  • firma instagram

Ardahan ilinde hizmet eden Çıtır Pide Lahmacun, https://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir.

Kurulduğumuz günden beri hizmet verdiğimiz şehirde sevilen bir restaurant olarak hizmet vermekteyiz. Restaurantımızda, maharetli aşçılarımızın elinden yiyeceğiniz her bir yemek sizi farklı diyarlara götürecektir. Deneyimli ve işinin ehli olan aşçılarımız, çalışkan ve saygılı garsonlarımız sayesinde hizmette sınır tanımıyoruz. Ardahan restoran sektöründe sevilen, tercih edilen işletmelerden biri olduğumuz için siz müşterilerimize teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı, işletmemiz için çok önemlidir. Sizin yorumlarınız, istek ve arzularınızı göz önünde bulunduruyoruz.

Yemeklerimiz isteklerinize göre yapılmaktadır. Kuşbaşılı, kıymalı, kavurmalı, kaşarlı ve karışık pide seçeneklerimiz ile canınızın istediği yemeği sipariş verebilirsiniz. İster açık ister kapalı pide siparişi verebilirsiniz. İkisini de isteğinize göre yapabilmekteyiz. Günlük yapılan sıcak çorbalarımızı da denemeden gitmeyin. Güzel bir pide öncesi sıcak bir çorba içmek size çok iyi gelecektir. En sevilen çorbamız olan kelle paça, aşçılarımız tarafından mükemmel şekilde yapılmaktadır. Kelle paçamızın hayranları çoktur. Sizin de içmenizi tavsiye ederiz.

Lahmacun yapmak kolay gibi gözükse de aslında zor olan bir yemektir. İçinin oranı, hamurunun inceliği, kuru olmaması ve çıtırlığı dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Aşçılarımızın elinden yiyeceğiniz lahmacunlara bayılacaksınız. Verdiğimiz her özelliğe dikkat ediyor, lahmacunlarımızı o özelliklere göre yapıyoruz.

Çıtır Pide Lahmacun olarak ev ve iş yerlerine servisimiz bulunmaktadır. Arayıp siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR