• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çobanoğlu Ahşap Sanayi

Adres :

Ahi Evran Mah. 213.sok No 69 Sincan/ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Bulat- Salih Bulat

E-Posta Adresi :

ahmbulat@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 910 80 52

Whatsapp 2:

0 (539) 570 93 51

Çobanoğlu Ahşap Sanayi olarak Ankara-Sincan da hizmet vermekte olupmutfak dolapları,iç oda kapıları,vestiyer,banyo dolabı,ray dolap,gardrop,kişiye özel tasarım mobilyalar,kişiye özel mutfak dolapları vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR