• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Çorbacı Ali Dayı ( Kırıkkale Çorbacı )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Düzenli - Ali Düzenli

  • firma fb
  • firma instagram

Kırıkkale’de çalışmalarını sürdüren firmamız Çorbacı Ali Dayı birmilyonnokta.com üyesi olan firmalardan biridir. Firmamız Kırıkkale restaurant sektöründe en lezzetli yemekleri müşterileri ile buluşturmaya ara vermeden devam etmektedir. Geniş ve zengin menümüzde her çeşitten ürüne ev sahipliği yaparak, birçok zevke hitap etmek için olan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız Çorbacı Ali Dayı, geleneksel Türk lezzetlerini modern bir bakış açısı ile harmanlayarak sizlere sunmaktadır. Bu doğrultuda hem geleneksel tarif ve yöntemlere bağlı kalıyoruz hem de daha yenilikçi ürünler sunarak tekdüze bir anlayışa son veriyoruz. Geniş ürün menümüzde çorba çeşitlerinden kebaplara, köfte çeşitlerinden pide çeşitlerine kadar oldukça fazla lezzet yer almaktadır.

Sizlere her zaman taze ürün ve malzeme kullanarak kaliteli lezzetler sunmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı da et ürünlerini güvenilir kaynaklardan temin ediyoruz. Sebze çeşitleri de mevsiminde güvenilir manavlardan temin edilmektedir. Üstün lezzete ulaşabilmek adına olan tüm çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz lezzetler arasında kendi zevkinize uygun ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çorbacı Ali Dayı ailesi olarak her bir çalışanımızla beraber sizlerin memnuniyetini doğru şekilde kazanmak adına adımlar atmaktayız. Gerek restaurant içi, gerek ise paket servis hizmetlerinde her zaman hız ve güler yüz anlayışını elden bırakmamaktayız. Sizler de üstün lezzet standartlarında sunulan geleneksel lezzetlerimizi hijyenik bir firmadan tatmak istiyorsanız, sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet ve mutluluk duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR