• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çorbacı Bülbül

Adres :

Kurtuluş Mahallesi Menderes Caddesi 84/a1 Sokak Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Bülbül -erol Bülbül

E-Posta Adresi :

ferhatbulbul@yandex.com.tr

Çorbacı Bülbül olarak (kelle paça) , kuzu kelle ,işkembe çorba, tuzlama çorbası ,ezogelin,mercimek fırında kızarmış kelle,çorba ve sulu yemek çeşitleriyle Kırıkkale Merkez de hizmet vermektedir.

Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir.
Çorbacı Bülbül firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR