• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Damak Pide Kebap ve Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Baki Subaşı

Ülkemizin üç eşi benzeri bulunmayan lezzetleri kebap, pide ve lahmacundur. Etin farklı farklı şekillerde birleştiği ve ortaya çok hoş bir tadın ortaya çıkmaktadır. Damak Pide Kebap ve Lahmacun Salonu olarak sizleri bu lezzetler ile buluşturmaktayız. Alanında uzman ve yetenekli ustalarımızdan sizlerin isteklerine en uygun şekilde hazırlanmaktadır. Odun ateşinde pişirilen pide, kebap ve lahmacunu dilerseniz öğlen yemeğinde dilerseniz de özel günlerinizde tercih edebilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde etler alındıktan sonra sağlık standartlarına en uygun şekilde gerekli işlemler uygulanmaktadır. Menüde yer alan bütün lezzetler hijyenik ve temiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Sağlık her şeyden değerlidir. Bunun için aldığımız her üründen sizlere servis edene kadar her bir detaya çok dikkat etmekteyiz.

Manisa restaurant sektöründe kaliteli ve sorunsuz hizmetin konumunda yer alan dükkanımız ile yemek yemenin en özel halini yaşayabilirsiniz. Aileniz, yakınlarınız ya da iş arkadaşlarınız ile birlikte de gelebilirsiniz. Başka bir seçenek ise de paket servisimizden yararlanabilirsiniz.

Pidelerde kıymalı, kuşbaşılı ve kaşarlı başta olmak üzere karışık pidelerde hazırlanan lezzetler arasındadır. Bu lezzetlerin yanında tavuk şiş, ızgara, kitemitte tavukta menümüzde yer alan diğer lezzetlerdir. Her damak tadına hitap eden zengin menümüz içerisinden aradığınızı çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun yanında pek çok yeni lezzeti de tatma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Akhisar bölgesine profesyonel bir hizmet veren Damak Pide Kebap ve Lahmacun Salonu olarak sizler için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar