• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Datlıca Esnaf Lokantası

Adres :

Karaova Mahallesi 107. Sokak No: 9/1 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haden Altun & Celal Altun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 622 13 93

Whatsapp 2:

0 (532) 353 85 48

Restaurant sektöründe Muğla ilinde hizmet veren Datlıca Esnaf Lokantası isimli firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Lezzetli ve hijyenik yemekler yemek istiyorsanız, bu samimi adresten başka adres aramayın. Biz, sıcak ortamımız, çeşitli yemeklerimiz, alanında profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunuyoruz.

Sulu yemek çeşitleri, soğuk meze alternatifleri, çorba çeşitleri, köfte ve ızgara gibi çeşitli ürünler ile sizlere hizmet sunuyoruz. Ustalarımız menülerimizi büyük bir hassasiyetle oluşturmuş olup, tüm yemeklerin hem leziz hem de sağlıklı olması konusuna önem vermişlerdir.

Tüm yemeklerimizi hazırlarken mutfağımızın ve ürünlerimizin hijyenik olmasına dikkat ediyoruz. Mutfağımıza aldığımız ürünlerin taze ve kaliteli olmasına önem veriyoruz. Yemeklerimizin leziz olmasının sırrı bu noktadadır. Lokantamızı da düzenli periyotlar ile dezenfekte ediyoruz. Bu nedenle hem sağlıklı hem lezzetli hem de hijyenik tabaklar için, güven ile lokantamızı tercih edebilirsiniz.

Muğla restaurant sektöründe hizmetlerini sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizim işimizi aşkla yapmamıza sebep olmaktadır. Bu nedenle memnuniyetinizi kazanmak, bu memnuniyeti korumak, sizlere en leziz tabaklar sunan lokanta olmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alanında profesyonel ustalarımız, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız, ekonomik ücretlerimiz, çeşitli menümüz, kaliteli hizmet sürecimiz için gönül rahatlığı içinde lokantamızı tercih edebilirsiniz. Lezzet durağınız olma konusunda kararlıyız. Siz değerli müşterilerimizi lokantamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR