• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dedeoğlu Oto Çekici

Adres :

Cumhuriyet Mah. 663 Sokak No.35 (eski Sanayi) Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Dedeoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

suleymandedeoglu07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 572 60 18

Whatsapp 2:

0 (532) 572 60 18

Dedeoğlu Oto Çekici

Dedeoğlu Oto Çekici tarafından yaşamış olduğumuz çağda en önemli ihtiyacın teknoloji olduğu belirlenmiş ve bu alanda birçok çalışma gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Dedeoğlu Oto Çekici firması olarak teknolojinin otomotiv sektöründeki öneminin farkında olup teknolojiyi bu sektöre ilk olarak adapte eden başlıca firmalar arasında yer alabilmek için ilk kuruluş günümüzden beri büyük mücadeleler vermekteyiz.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
Yol yardım sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR