• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Delfin Yüzme Kursları

Adres :

- İzmir » Selçuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Akkuş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 843 81 22

Delfin Yüzme Kursları ekibi olarak yüzmenin önemine vurgu yapmak istedik ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu önemli dalın sizlere olan katkısını bildiğimiz için yanınızda olmak istedik. Küçük yaşlardan itibaren başlanılması gereken bir spordur yüzmek. Çünkü kaslarımız çok yoğun bir şekilde çalışmış olur ve gelişimde büyük bir etken faktördür. Bunu rutin bir düzende uyguladığınızda ise hayatınıza büyük bir hareket katmış olursunuz ve bunun faydasını görmeye başladığınızda ise ne kadar mutlu olacağınızı çok iyi bir şekilde göreceksiniz.

İzmir spor alanında hizmet veren kişiler olarak sporun en önemli dallarından birinde hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Çünkü yüzme alışkanlığı kazanan kişiler her zaman daha sağlıklı bir hayata adım atmış olur. Mesela yüzerken atılan kulaçlar ve bir yandan ayakların hareket etmesi, bunun yanında ise bedenin kıvrak hallede bürünmesi oldukça enerji isteyen bir durumu göstermiş oluyor.

Dengeli ve sakin kalışı iyi yönde tetikleyen bir sistemde ilerler bu dal. Mesela yüzmeyi yeni öğrenen kişiler genelde sakin kalamadıkları için su yüzeyinde kalmayı zor hale getirebilirler. Bu şekilde endişeye düşüp batacaklarını düşünebilirler. Bu noktalarda stres yönetimi gayet büyük önem taşır. İşte bu gibi noktalarda zekanın bu görevde ki yeri gayet açık ve nettir. Dolayısıyla vücut tam bir uyum içinde hareket ederek sizlerin istediği hareketi saplamış oluyor. Bu ise sizi daha dirayetli bir kimliğe dönüştürüyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR