• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğadan Gurme

Adres :

Antalya Doğuyaka Mah. Termessos Bulvarı Begonya Park 1 35-bb Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşet Çimen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dogadangurme07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 838 44 04

Whatsapp 2:

0 (533) 712 61 22

Antalya/ Muratpaşa’ da alışveriş sektöründe alanında bir ilki başarmış olan firmamız, Doğadan Gurme adı altında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız da mevcut hizmetlerimiz ise; manda yoğurdu, ev yapımı salça, sebze ve meyve satışı, manda kaymağı, soğuk sıkım zeytinyağı, Kayseri pastırması, Afyon sucuğu, reçel çeşitleri, baharat çeşitleri, köy ekmeği, peynir çeşitleri ve daha fazlası için Doğadan Gurme’ ye sizleri bekliyoruz.

İlginç hikayemiz ise, evinin bodrum katında meşe ağacından özel yapılmış iki adet fıçıyla başlayan üzüm sirkesi serüveni, o küçücük mahalleden taşarak 104. Yılında yüzlerce farklı ürünle sofralarınıza lezzet katmaya devam ediyor.

Hem şarküteri hem manav hem de kasap hizmeti veren firmamız, en uygun fiyata kaliteli ve doğal ürünleri bulabileceğiniz alışveriş noktasıdır. Süt ve süt ürünleri işletmeciliği de yapan firmamız ari sütü, en sağlıklı ve em doğal olanı, ,ister yoğurt isterseniz içerek tüketebilirsiniz.

Ari işletme belgesine sahip olan çiftliğimizden gelen süt ve süt ürünlerimiz tamamen güvenilir ve sağlıklı olduğunun garantisini veririz. Ari işletme nedir dendiğinde, karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, hijyenik şartlarda tüm hayvanların aşıları tamamlanmış ve hastalık taşımadığına dair belgeye sahip hayvancılık işletmelerine Ari İşletme denir.

İş yerinde sizler için raflarımızda yer alan bütün ürünler hem sağlıklı hem lezzetli hem de güvenilirdir. Gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden dolayı müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR