• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Oto Kurtarma

Adres :

Talas Sanayi Sitesi No: 36 Kayseri/talas Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Doğan-murat Karakuş

E-Posta Adresi :

0avsaroglu11714@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 299 08 88

Firmaya Mesaj Gönder

Doğan Oto Kurtarma

Doğan Oto Kurtarma ailesi olarak otomotiv sektöründe hizmet yapmak için yola çıkmış olan firmamız, gerçekleştirmiş olduğu tüm hizmetlerde kuruluş gününden bugüne kadar ki olan tüm süreç içerisinde yalnızca müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmiştir. Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çaba sarf etmesi sayesinde ise hem teknolojik anlamda hem de çalışma gücü anlamında en gelişmiş firmaların başında gelmeyi başarmıştır. Firmamız kuruluş günlerinde sahip olduğu bir miktar sermaye sayesinde günümüzde yol yardım sektörünün öncü firması, bu sektöre ismini altın harfler ile yazdırmayı başaran tek firma haline gelmiştir.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR