• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğuş Piknik Organize Yemek

Adres :

Yenişehir Mahallesi Osman Gazi Caddesi No : 26/1 Kırıkkale » Yahşihan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Dağdeviren

E-Posta Adresi :

yusufdagdeviren71@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 841 16 69

Whatsapp 2:

0 (541) 745 03 40

Whatsapp 3:

0 (546) 556 71 17

Doğuş Piknik Organize Yemek olarak tecrübemiz ve birikimimiz ile Kırıkkale restaurant sektöründe üst düzey kaliteli ürün ve hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde sahip olduğumuz uzman personel kadromuz ve geniş ürün çeşitliliği içeren menümüz ile müşteri memnuniyetini sağlama noktasında bugüne kadar büyük başarılar elde ettik. Firmamız tarafından Kırıkkale’de her türlü toplu yemek gerektiren organizasyonların vazgeçilmez adresi haline geldik. Düğün, nişan, mevlit, sünnet, doğum günü, iftar ve her türlü açılış organizasyonları için toplu yemek ve içecek hizmeti sunulmaktadır. Bugüne kadar çok sayıda işyeri ve eğitim kurumuna toplu yemek hizmeti sunan firmamız, yer aldığımız tüm organizasyonlarda üzerimize düşeni fazlasıyla yaparak en kaliteli yemek hizmetini layıkıyla yerine getirmiştir.

Usta aşçılarımız tarafından itina ile hazırlanan ve geniş bir menü içeren yemek hizmetlerimizde, temizlik ve hijyene azami dikkat edilmektedir. Yemeklerimizde kullandığımız tüm malzemeler taze ürünlerle hazırlanmakta olup, kaynağı belirli yerlerden alınan taze ve sağlıklı etler kullanılmaktadır. Her zaman en iyisini ve kalitelisini sunmanın arayışında olan firmamız, tüm çalışanlarımızla sektörü yakından takip etmekte ve kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Uygun fiyat avantajlarıyla sunduğumuz hizmetlerimizle her kesimden ve bütçeden müşterilerimize ulaşarak, memnun kalacakları bir yemek organizasyonu sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerle sektöre yön veren firmamız, müşteri memnuniyetini odak alan ve profesyonellikten asla ödün vermeyen bir bakış açısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR