• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr. Hasan Aktoprak Voda Estetik Ve Güzellik

Adres :

Paşabayır Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 53/1 Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Aktoprak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 645 06 27

Whatsapp 2:

0 (552) 330 22 10

Whatsapp 3:

0 (530) 645 06 27

Balıkesir güzellik merkezi sektöründe firmamız, kurulduğu günden itibaren hizmet vermekte olduğu siz değerli dostlarımızla, Voda Estetik ve Güzellik ailesi olarak büyümeye devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti esaslı çalışmalarımızı sürdürmeye devam eden bizler, güzellik ve bakım sektöründe başarı çıtasını her zaman daha yukarıya taşımaktayız.

Güzellik kriterlerinin her geçen gün değişmesi, güzellik cilt bakımı kişisel bakım uygulamalarının değiştiği göz önünde bulundurulduğunda yapılan işlemlerde farklılaşmıştır. Alanında son teknolojik gelişmeleri takip eden Voda Estetik ve Güzellik merkezi dolgu botoks uygulaması, ışık dolgusu, göz altı ışık dolgusu, göz altı kırışıklık tedavisi, cilt gençleştirme, gençlik aşısı, akne tedavisi, bölgesel incelme, akupunktur tedavisi, akne tedavisi, lazer epilasyon, buz lazer epilasyon, ipek kirpik ve kirpik lifting uygulaması, somon dna uygulaması gibi birçok işlemi alanında uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Bunun yanında geleneksel ya da alternatif tabir edilen fakat oldukça faydalı olduğu sonuçlarına ulaşılmış tercih oranı yüksek hacamat tedavisi yapılan merkezimizde, bel ve diz ağrısı, migren tedavisi içinde uygulamalar yapılmaktadır.

Çalışma alanın bu kadar geniş olduğu merkezimiz, sizlerden gelen talep ve isteklerle kendini geliştirirken bir yandan modern gelişme ve uygulamalarla sektöründe birçok gelişmeye öncülük etmiştir. Sizlerin ihtiyaçlarına cevap verme ve isteklerini yerine getirme noktasında çalışmalarımızı geliştirirken başarı grafiğimiz aynı paralellikte yükselmektedir.

Bizler sizlerin referansı ile devam ettiğimiz bu yolda yine sizlerle beraber yürümenin mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

drhasanaktoprak.com

vodaestetik.com

balıkesir bandırma zayıflama robotu,

balıkesir bandırma kaş laminasyon uygulaması,

balıkesir bandırma microblading kaş uygulaması,
balıkesir bandırma dövme silme işlemleri,
balıkesir bandırma ozon terapi uygulaması,
balıkesir bandırma ozon terapisi,
balıkesir bandırma estetik doktoru,
bandırma zayıflama robotu,
bandırma kaş laminasyon uygulaması,
bandırma microblading kaş uygulaması,
bandırma dövme silme işlemleri,
bandırma ozon terapi uygulaması,
bandırma ozon terapisi,
bandırma estetik doktoru,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR