• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durmaz Tavukçuluk & Kilo İle Mangal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nureddin Durmaz

Beyaz et sektöründe büyük bir alanı elinde tutan tavuk eti toplumumuz tarafında beğenilerek tüketilmektedir. Bu tavuk eti tüketiminde belirli ticari hileler yapılmakta ve insan sağlığını tehlikeye atacak davranışlarla kar amacı güdülmektedir. Bu duruma dur demek için Durmaz Tavukçuluk & Kilo ile Mangal olarak sizlere kaliteli, doğal, güvenilir ve lezzetli etlerin teminini yapmakta ve hizmet sunmaktayız.

Durmaz Tavukçuluk & Kilo ile Mangal işletmesi olarak İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer alan şubesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz güvenilir, doğal, kaliteli hizmetler neticesinde İzmir restaurant sektöründe değerli bir konuma gelmiş ve müşterilerimizin ilk tercih ettiği kurumlar arasında yer almaktayız. Bu değerin korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara taşınması için çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz bünyesinde her tür tavuk bölgesine ait taze etlerimiz bulunmaktadır. Kanat, göğüs, pirzolalık, incik, bütün tavuk gibi çeşitlerin tümü vardır. Ayrıca mangal şeklinde tavuğun hangi bölgesinde istediğinizi ve kaç kilo pişirilmesi gerektiğini söyleyerek pişirilmiş et siparişlerinizi de hazırlamaktayız. Kurumumuzda alanında uzman, uzun yıllardır bu işi yapmış tecrübeli çalışanlarımız ile güler yüzlü bir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu memnuniyeti yakalayabilmek için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.

Eğer sizlerin de içiniz rahat rahat güvenilir bir et tüketmek veya pişirilmiş mangal et tüketmek isteğiniz var ise iletişim adreslerimizden bizlerle irtibata geçebilir ve talepte bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR