• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümcü Sedat Usta

Adres :

İsmet İnönü Mah. Şehit Polis Mustafa Arslan Cad. No: 44 Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nafi Şanlı

E-Posta Adresi :

nafi.sanli@outlook.com

Dürüm, ülkemizin en sevilen sokak lezzetlerinden biridir ve onlarca farklı türüyle her türlü ağız tadı ve zevke hitap eder. Ülkemizin farklı yörelerinin en lezzetli et ve kebap çeşitleri, dürüm olarak da geniş kitleler tarafından tüketilmektedir. Bunun en önemli sebepleri dürümlerin pratik olması ve eşsiz lezzetlerini haykıran ocaktan yükselen kışkırtıcı ve acıktırıcı kokudur.

Ülkemizde dürüm dendiği zaman özellikle Adana usulü ve Antakya usulü dürümler akla gelmektedir. Baş alıcı lezzetleriyle diğer dürüm türlerinin aralarından sıyrılarak ülkenin her köşesinde dürüm severlerin ilk tercihi olmayı başaran bu dürümler, kolay hazırlanmalarına rağmen, dikkat ve kaliteli malzeme kullanılmasına ihtiyaç duyarlar. Her gıda ürününde olduğu gibi dürümler hazırlanırken kullanılan malzemeleri kalitesi, genel hijyen seviyesinin yüksekliği, sağlıklı ve lezzetli bir tadım için elzemdir. Maliyetlerin kısılması adına atılan her adımın kalite ve lezzetten verilen ödünler olduğunun farkındalığı ile Dürümcü Sedat Usta ve çalışanları olarak bu konularda azami dikkat göstermeyi kendimize görev biliyoruz ve bu bilinçle Hatay restaurant sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Dürüm çeşitleri birer sokak lezzeti olarak anılsa da birçok insan günlük öğün olarak tüketmeyi de tercih etmektedir. Gün içerisinde leziz bir dürüm ile karnını doyurmak isteyen ancak restaurantımızı ziyaret etmeye fırsatı olmayan müşterilerimiz için ev ve iş yerlerine paket hizmetimizi ile, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle, İskenderun’da bulunan restaurantımızda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR