• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Edem Şekerleme & Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Uçar

  • firma instagram

Gittikçe büyüyen birmilyonnokta.com ailesinin kendine yeni edindiği Edem Şekerleme & Cafe isimli firmamız hizmetinizdedir. Çok kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmamız, sunumlarıyla adeta harikalar yaratmaktadır. Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz hizmeti ile firmamız farkını ortaya koyuyor. Bulunduğu sektörde fark yaratan ve yoğun müşteri kitlesine sahip olan firmamız her geçen gün kendine yeni bir şey daha katmaktadır.

Salon temizliğine ve çalışanlarının disiplinine son derece önem veren firmamız gördüğü ilgiyi bir nevi buna da borçludur diyebiliriz. Müşteri memnuniyetine çokça önem verdiği için firmamız tam müşteriye uygun bir çalışma şekli ve hizmeti uygulamaktadır. Kalitenin tek adresi olan firmamız daha çok kutlamalarınızı yapabileceğiniz bir formata sahiptir. Örneğin, waffle, börekler, tatlılar, pastalar, serpme kahvaltı ve daha birçok lezzeti ile hizmet veren firmamız özellikle özel gün organizasyonlarınızda büyük rol almaktadır.

Kaliteli ve güvenilir hizmette sınır tanımayan firmamız aynı zamanda çok hesaplı ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Akla gelebilecek daha birçok hizmetinde şok kampanyalar ve şok indirimler uygulayan Kahramanmaraş yemek ve eğlence sürekli olarak kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Sizler de aileniz ve sevdiklerinizle hem kaliteli hem de güzel bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız hemen bizleri arayarak yerinizi ayırtın. Tüm organizasyonlarınızı kaliteli hizmetimiz ile taçlandırın. Kalitenin ve şık hizmetin tek adresi olmaya devam ediyoruz ve bu unvanı kimseye kaptırmıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar