• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egem Kokoreç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Çıldır

Egem Kokoreç olarak Aydın Merkezde faaliyet gösteren işletmemiz, özel lezzetleriyle konuklarını büyülemeyi sürdürüyor. Kendine özgü tasarımlarıyla benzersiz lezzet tatmak isteyenleri mekanımıza bekleriz. Her damak tadına özgü eşsiz lezzetlerimiz birbirinden güzel sunumlarla ve mezelerle sizleri bekliyor.

Yılların deneyimi ve profesyonelliğini bünyesinde taşıyan firmamız, Aydın fast food sektörünün en çok tercih edilen ve tavsiye edilen işletmesiniz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz biçimde karşılıyoruz. Her damak tadına hitap edecek nitelikte zenginleştirdiğimiz menülerimizi her geçen gün daha da çoğaltıyor, kokoreççi hayatında hiç tatmamış olanların dahi müptelası olacağı bir lezzete dönüştürüyoruz.

Uzman kadromuz yılların bilgi birikimine sahiptir. Bu yüzden taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı gözetecek, güler yüzlü bir karşılama ve ağırlamayla siz kıymetli misafirlerimizin gönüllerini hoş edeceklerdir. Salonumuzda bulacağınız lezzetlerin tamamı günlük taptaze hazırlanmakta, ustalarımızın benzersiz tarifleriyle ortaya çıkmaktadır. En taze etler doğal baharatlarla süslenerek hazırlanmakta, eşsiz lezzetler halinde masalara servisi yapılmaktadır. Ustalarımızı geleneksel lezzetlerimizden ödün vermediği gibi sürekli kendilerini geliştirmekte, taleplere en doğru çözümleri başarıyla sunmaktadırlar.

Adana kebap yenecek yer, uykuluk yenecek yer, kokoreç yenecek yer, sucuk ekmek menü, tavuk şiş menü, ızgara menü ve daha onlarca farklı lezzeti işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Ailecek nerede yemek yiyebiliriz, en lezzetli yemek nerede yenir, yemek siparişi neden yapılır diye merak ediyorsanız sizleri ve sevdiklerinizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR