• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elezz Et ve Balık Restaurant

Adres :

Karşıyaka Mah. 24 Şubat Cad. No: 19 Ortahisar Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Bilgin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 504 37 64

Elezz Et ve Balık Restaurant isimli firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katılmıştır. Kurulduğu günden bu güne son derece enfes pişirdiği balık ve yanındaki mezeler ile çokça tercih edilmeyi başarmıştır. Balığın en lezzetlisini bizden başka yerde bulamayacağınızı iddia ediyoruz. Firmamız sağlık şartlarına son derece uygun bir mekân içerisinde hizmet vermektedir. Yedi yirmi dört temizlenen ve sıkça havalandırılan eşsiz mekânımız ile birçok konsepte uygun hizmet vermekteyiz.

Trabzon restoran Türkiye'de markalaşmış enfes balığı ile hem yerli hem de yabancı birçok misafir ağırlamakta ve kaliteli sunumları ile müşterilerini adeta balık bağımlısı yapmaktadır. Balığı sadece salonumuzda sunmuyoruz, aynı zamanda hazırlayıp evinize de göndermekteyiz. Balık, saç kavurma, serpme kahvaltı, çiğ balık satışı, kilo işi balık satışı ve daha birçok hizmet sunmaktayız. Aileniz ve sevdikleriniz ile beraber hem enfes yemekler yiyeceğiniz hem de güzel zaman geçirip eğleneceğiniz firmamız, yanı başınızda hizmetinizdedir. Hemen arayarak aileniz ve sevdikleriniz için salonumuzda rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firmamız aynı zamanda eğlence mekânı olarak ta hizmet vermektedir. Her konsepte uygun dizayn edilebilen mekânımız toplu yemek organizasyonlarında veya özel gün kutlamalarında da özel bir ağırlama hizmeti vermektedir. Çalışkan, titiz ve son derece disiplinli çalışma kadrosu ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunan firmamız, her yere sipariş hizmeti de vermektedir. Canınız balık mi istedi hemen arayın ve siparişinizi verin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR