• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erol Oto Kurtarıcı

Adres :

Halkalı Merkez Mah Seyit Yılmaz Özdemir Cad No: 6/3 Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Danki

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 336 15 62

Whatsapp 2:

0 (507) 118 49 72

Firmaya Mesaj Gönder

Erol Oto Kurtarıcı olarak İstanbul-Küçükçekmece de hizmet vermekte olupoto kurtarıcı yol yardım çekici acil çekici en yakın çekici vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR