• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Estaş Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Taşdemir

Estaş Restaurant firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Konya restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Estaş Restaurant sizleri kalite ile buluşturmak için hizmet vermektedir. Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu her ürünü sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda düzenleyebilmektedir. Firmamız sunduğu müşteri odaklı hizmet anlayışı ile de hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir. Bu popülerliğinin vermiş olduğu talebe karşılık firmamız alanında gerekli eğitimi almış ve yeterli deneyime sahip çalışanları ile cevap vermektedir.

Firma olarak sizlere çok çeşitli bir hizmet menüsü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz ürünler hemen hemen herkesin sevdiği geleneksel Türk yemeklerinin de içinde olduğu ürünlerdir. Firmamız müşteri memnuniyeti ve sağlığı için hazırladığı tüm ürünlerde kullandığı malzemeleri en üst kalitede olanlardan seçmektedir. Yine firmamız ürünlerin hazırlanış aşamasında gerekli hijyen kurallarına katı bir şekilde uyan çalışanlarımız sizlere en üst kalitede ürünü hazırlanmak için çalışmaktadır. Firmamız sizlere sunduğu her ürünü de günlük olarak taze bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için alo paket servisimiz ile istedikleri noktaya kadar getirebilmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan birisi sizlere uygun fiyatlı bir şekilde de hizmet sunmaktır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR