• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etap Marmaris Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gündoğan Koçoğlu

Etap Marmaris Restaurant işletmemiz Muğla Marmaris’te faaliyetlerine devam etmekte olup uzun yılların tecrübesini, deneyimini ve uzmanlığını her geçen gün ileriye taşımaktadır. Yıllar önce büyük bir heyecanla adımımızı attığımız sektörde hala ilk günün heyecanını canlı tutarken deneyimlerimizden de dersler çıkarıyor, siz değerli müşterilerimizle kurmuş olduğumuz geniş ailemizi daima daha da genişletmek için çabalıyoruz. Bölgemizin en iyi restoranı olmak hayaliyle çıktığımız yolda motivasyonumuzu daima canlı tutuyor, uzun zamandır Marmaris’in en çok tercih edilen yeme içme ve eğlence mekânı konumunda bulunsak da daima daha iyisi için çalışıyoruz.

Muğla restauant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak hijyenden ve kaliteden asla taviz vermiyoruz. Yıllar içinde işinin ustası olmuş, mesleğine aşık, emeklerini tada aktarmayı başaran ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, her seferinde eşsiz lezzetler ortaya çıkarmalarını sağlıyoruz. Her biri marka olmuş, tanınırlığı yüksek, ulusla ve uluslararası alanda bilinirliği olan malzemeleri mutfağımıza dahil ediyoruz. Et ve et mamullerimizin temininde kalite standartlarımızın dışına asla çıkmıyor, sizleri sadece en eşsiz lezzetlerle değil, en sağlıklı lezzetlerle de buluşturma çabasında oluyoruz.

İşletme olarak sürekli gelişen ve değişen bir alandayız. Bunun farkında olarak bizler de kendimizi yeniliyor, gelişime açık, gülümseyen personelimiz ile sadece Muğla’nın değil ülkemizin de nadide restoranlarından birisi haline gelmeyi hedefliyoruz. Her damak zevkine uygun onlarca farklı çeşit ile her gün kapılarımızı açıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR