• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eti Beyaz Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Kurt

Gaziantep Restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Eti Beyaz Döner ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli yemeğin adresi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler sizin için her gün taze etlerimiz ile en lezzetli yemekleri hazırlıyoruz. İşinin ehli, tecrübe sahibi, aşçı şeflerimiz ile beraber sizlere her gün Gaziantep’in en lezzetli yemeklerini sunuyoruz.

Mutfak sektöründeki en özel ve en güzel tatları siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyoruz. Gerek Gaziantep’ten gerekse ülkemizin dört bir yanından gelen müşterilerimize nezih ve ferah bir ortamda yemek yeme zevkini yaşatıyoruz. Aile salonlarımız ile ailesiyle gelen müşterilerimize rahat edebilecekleri ortamı sunuyoruz. Zengin menüsüyle çocuk, genç, yaşlı demeden gelen her müşterimizin damak zevkine uygun yemekler hazırlıyoruz. Et dönerden hamburgere, iskenderden pilav üstü tavuğa kadar birçok lezzeti en uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Yemeklerimizi hazırlarken dünya standartlarında hijyen kurallarına uyuyoruz ve sizlere en iyisini sunabilmek için çalışıyoruz. Kullandığımız malzemelerde ucuza kaçmadan her şeyin en taze ve en kalitelisini kullanmaya özen gösteriyoruz. Kolay ulaşımı sayesinde siz değerli müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği adreslerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca hızlı paket servisimiz ve geniş dağıtım ağımız sayesinde istediğiniz adrese gelip en kısa süre içerisinde lezzeti sizlerin ayağına getiriyoruz. Alo paket servisimiz ile istediğiniz adrese istediğiniz süre içerisinde ulaşıyoruz. Firmamızın bu özel lezzetleri size sunabilmek adına mutfakta ve dağıtımda en iyi personeller ile çalışıyoruz. Gaziantep’te kaliteli yemeğin adresi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR