• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Everest İnşaat Altyapı ve Hafriyat

Adres :

Körfez Mah Şehit Ali Çavuş Sok No: 23 Kocaeli İzmit Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Erenoğlu

E-Posta Adresi :

vedaterenoglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 297 86 29
Everest İnşaat Altyapı ve Hafriyat

Hafriyat sektörü ülkemiz için oldukça önemlidir ve bu konuda birçok firma hizmet sunmaktadır. Ancak firmamız sunduğu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile bu alanda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Kocaeli bölgesinde bu alanda kaliteli bir hizmet sunan ve bunu uygun fiyatlar ile sunan en çok ilgi gören firma olmaktadır.

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konuda firmamız hafriyat sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR