• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Express Yaprak Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Muhammed Emir Özbilge

reklam logosu
  • firma instagram

İşletmemiz; Van restoran sektöründe tereyağlı çorba çeşitlerimiz başta olmak üzere dürüm ve ekmek arası yaprak döner çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmeti vermektedir. İşletme olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışımızdan asla taviz vermedik. Gün be gün daha da büyüyerek bugünkü konumumuza geldik. Geldiğimiz konumda Tüm Türkiye çapında bayilikler vermekteyiz. Dönerlerimizde kullandığımız et ürünleri kendi besi çiftliklerimizde ve üretim tesislerimizde hazırlanmaktadır. Dolayısıyla mamullerimiz %100 dana etinden hazırlanmaktadır.

Restoran olarak alanında deneyimli ve uzman bir çalışma ekibine sahibiz. Gerek alanında deneyimli döner ustalarımız gerekse güler yüzlü çalışma personelimiz gıda güvenliği, hijyen iş ve çalışma güvenliği standartlarına son derece riayet etmektedir. Döner ustalığındaki maharetlerini sunum görselliği ile zevke dönüştüren usta şeflerimiz her bir tabakta ayrı bir şölen havası yaratmaktadır. Usta şeflerimizin kendilerine özgü pişirme usulleri ile lezzetimizden vazgeçemeyeceksiniz.

Restoran olarak ferah ve nezih bir atmosfere sahibiz. Dolayısıyla siparişlerinizi salonumuzun nezih ve konforlu ortamında tüketebileceğiniz gibi alo döner sipariş hattımız ile ev ya da iş yerlerinize de sipariş edebilirsiniz. Hızlı dağıtım ağımız ile siparişleriniz en kısa sürede verdiğiniz adreste olacaktır.

Restoran olarak kaliteli hizmet ve damak tadımızdan taviz vermeden daha geniş tüketici kitlelerine ulaşmayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz ekseninde çıtamızı daha da yükseklere çekerek; gerçek et döneri tüketicimiz ile buluşturmaya dün olduğu gibi bugün ve yarın da devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR