• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eylem Temiz Beauty Center

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eylem Temiz

  • firma instagram

Eylem Temiz Beauty Center güzelliğinize güzellik katarken aynı zamanda boş kalmayıp birmilyonnokta.com üyesi oldu. Dudak renklendirme, ipek kirpik, kirpik gerdirme, altın oran kaş tasarımı, dudak pigment asyönü, lazer epilasyon ve daha birçok alanda uzman olan ekibimiz geniş yelpazeli hizmet vermektedir.

Kaşı seyrek, dudağı küçük, dudağı renksiz, saçı kısa veya daha birçok şikâyeti olan değerli müşterilerimizin tam da hayal ettiği estetik dokunuşları yapmanın gururu içindeyiz. Sizlere sunduğumuz tüm uygulamalar uzman hekim onayından geçmiş ve hiçbir şekilde olumsuz bir etkisi olmadığı kanıtlanmıştır. Siz hayal edin biz tasarlamaya koyulalım.

Anneler günü, kadınlar günü, sevgililer günü, gibi anlam ifade eden günlere özel uyguladığımız dev kampanyalardan faydalanmak için mutlaka bizleri takip edin. Şok olacağınız lazer paket indirimleri cilt bakımı indirimleri ve daha birçok indirimden faydalanmak istiyorsanız mutlaka bizleri takipte kalın, sonra duyduk duymadık ve ben neden bu kampanyadan faydalanamadım demeyin. Yeni tarzınıza dair yepyeni fikirler edinebilmek için sayfamızda yayınladığımız geçmiş çalışmalarımızı görebilirsiniz.

Tekirdağ güzellik sektörü olarak hedefimiz sizleri yeni tarzınızla mutlu etmektir. Uzman kadromuzla güzellik alanına dair yepyeni fikirleri sizlere sunabilmek için canla başla çalışmaktayız. Güzelliğinize güzellik katmaya geç kalmadınız mı? Eylem Temiz Beauty Center estetik anlayışınıza yeni ve yaratıcı fikirleri ile katılarak adeta bir sanat yapmaktadır. Sanatı sizlerle yapmaya hazırız, hayatı daha güzel ve estetik yaşamaya ne dersiniz?

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR