• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Faik Usta Battalbey Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Çalı

Faik Usta Battalbey Çiğköfte olarak Manisa Soma’da faaliyet gösteren işletmemiz, kaliteli uygulamaları ve güler yüzlü personeliyle alanında fark yaratıyor. Müşteri merkezli çalışmalarıyla Manisa fast food sektörünün önce ve örnek işletmelerinden birisi konumunda bulunuyor. Kaliteyi bir hedef olmaktan çıkarıp bir sürece dönüştürerek en iyi olduğu noktada hep en iyi kalmaya çalışıyor.

İşletme olarak Soma fast food sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti, uzman ve dinamik kadro, kaliteli hizmet, yenilikçi çözümler ve uygun fiyat avantajı önceliğimiz olmuştur. Bu kapsamda müşterilerinizin ihtiyaçları, talepleri ve istekleri bizler için çok değerlidir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı devam ettiriyor, en kaliteli ürünleri en taze biçimde tercihe sunuyoruz. İhtiyaçlarına en hızlı cevapları vererek en doğru zamanda en doğru çözümleri üretiyoruz.

Alanında uzman ve dinamik bir kadroyla faaliyetlerimiz devam ettiriyor, benzersiz lezzetlerimizi müşterilerimize takdim ediyoruz. Geleneksel lezzetlerimizden çiğköfte başta olmak üzere bir çoğunu en doğalı ve en lezzetlisiyle tüketime sunuyoruz. Müşterilerimizi özledikleri tatlarla buluşturmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Güler yüzlü ekibimizle siz kıymetli müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunuzun bilinciyle en kaliteli hizmeti servis ediyoruz.

Soma porsiyon çiğköfte siparişi, iş yerine çiğköfte siparişi, Battalbey çiğköfte salonu, acısız çiğköfte siparişi, dürüm çiğköfte siparişi, kilo ile çiğköfte siparişi ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Battalbey kalitesini hem işyerimizde hem de alo çiğköfte siparişi ile evlerinizde, işyerlerinizde sizlerle buluşturuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR