• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Fame Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökmen Girenay

reklam logosu
  • firma instagram

Güzellik ve kişisel bakım uygulamaları bayanlar için adeta birer sihirli değnektir. Elbette bu başarılı uygulamalar yapılabildiği takdirde geçerli olur. Her bayan daha bakımlı ve daha güzel görünmeyi hayal ettiği için güzellik uygulamaları da her zaman rağbet görür. Bu alanda alacağınız hizmetin son derece marifetli ellerden, uzman kişilerden olması gerekir. Adana Çukurova’da faaliyet gösteren Fame Kuaför salonumuzda uzun yollardır bütün bunları ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz. Kişiye özel tasarımlar yapma konusunda deneyimli, zevk sahibi personellerimiz ile organizasyonların anlam ve önemine uygun tasarımlara imza atıyor, beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkararak sizleri şaşırtmayı başarıyoruz.

Adana kuaför sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana ardımızda yüzlerce mutlu müşteri bırakmış olmanın haklı gururunu yaşıyor; fakat başarılarımızı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha iyisini ve daha güzelini uygulamak için çalışıyoruz. Sürekli gelişen ve değişen sektör içinde dinamik kadromuz ile son yenilikleri yakından takip ediyor, kişisel bakım modasını ve trendleri en hızlı biçimde hayata geçirme başarısı gösteriyoruz.

Kaliteden ödün verilmeyen salonumuzda her biri zevk sahibi, deneyimli, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına çabalıyor, uygulamalarımızda en seçkin dünya markalarının en çok tercih edilen kişisel bakım ve güzellik ürünlerini kullanıyoruz. En yeni teknolojilerle uygulamalarımızı yapıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR