• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fatih Vinç Forklift Oto Kurtarıcı ( Çankaya Oto Kurtarıcı)

Adres :

Kızılay Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Emre Serdar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 904 70 54

Whatsapp 2:

0 (544) 492 06 95

Türkiye’nin göz bebeği Ankara da kurduğumuz Fatih vinç forklift ve oto kurtarıcı isimli işletmemiz, yol yardım sektöründe Türkiye'nin önde gelen vinç ve forklift hizmeti sağlayıcılarından başındadır. Firmamız, araçlarınızın hasar tespitinden arıza tamiratına, balans ayarından lastik değişimine kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Vinç hizmetleri konusunda hem kiralama hizmeti hem de vinç satışı ve servisi yapmaktayız. Farklı büyüklüklerde ve kapasitelerde vinçler sunan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, firmamız vinçlerin bakım ve tamir hizmetlerini de vermektedir.

Forklift hizmetleri konusunda ise hem kiralama hizmeti hem de forklift satışı ve servisi yapmaktayız. Firmamız, farklı marka ve modellerdeki forkliftleri tamir etmekte ve bakım hizmetleri de vermekle beraber forkliftlerin lastiklerinin değişimini de yapmaktadır.

Özelikle vinç ve forkliftler gibi büyük araçların tamir ve bakımı zor bir alan olduğundan, işin uzmanı olan teknik ekip tarafından yapılması önemlidir Müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak için alanında uzman son derece dikkatli işinde başarılı takım arkadaşları ile birlikte çalışmaktayız. Bu nedenle, müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmak için çalışmalarımızı son hızda sürdürmekteyiz.

Firmamız müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutmakta Müşterilerimize yardımcı olmak için firmamız içinde 7/24 hizmete açık olan müşteri hizmetleri ekibi de bulunmaktadır. Bu ekip, kıymetli ve değerli müşterilerimizin her türlü sorularını, sorunlarını cevaplamakta ve ihtiyaçlarına göre en uygun çözümleri sunmaktadır.

Fatih Vinç Forklift Oto Kurtarıcı, ayrıca çevre dostu çalışmaları da yapmaktadır. Firma, atıklarını geri dönüşüm yoluyla değerlendirmeyi ve doğaya zarar vermemeye özen göstermeyi hedeflemektedir. Bu nedenle, çevre dostu çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir.

Sonuç olarak; Ankara yol yardım, Türkiye'de fatih vinç forklift ve oto kurtarıcı hizmetleri veren firmaların arasında lider bir firmadır. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerle fark yaratan firmamız, araçlarınızın hasar tespitinden arıza tamirine, balans ayarından lastik değişimine kadar çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, forklift ve vinçlerin kiralama hizmetleri de sunan firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri hizmetleri ekibimizle birlikte çalışan ve çevre dostu çalışmalarımız ile müşterilerimize güvenilir hizmetin adresi olarak parmakla gösterilen tek firma olmayı başardık.

ankara çankaya oto kurtarıcı,
ankara çankaya yol yardım firması,
ankara çankayaalo oto kurtarma,
ankara çankayaen yakın vinç oto kurtarıcı,
ankara çankayasepetli vinç kiralama,
ankara çankayavinç forklift oto kurtarma,
ankara çankaya7/24 yol yardım,
ankara çankayaforklift kiralama hizmeti,
ankara çankayavinç kiralama firması,
ankara çankayauygun fiyatlı oto çekici,
çankaya oto kurtarıcı,
çankaya yol yardım firması,
çankayaalo oto kurtarma,
çankayaen yakın vinç oto kurtarıcı,
çankayasepetli vinç kiralama,
çankayavinç forklift oto kurtarma,
çankaya7/24 yol yardım,
çankayaforklift kiralama hizmeti,
çankayavinç kiralama firması,
çankayauygun fiyatlı oto çekici,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR