• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fazıl Usta Sahil Balıkçısı

Adres :

Fatih Mah. Ayasofya Kavşağı Sahil Dolgu Alanı Trabzon/merkez Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Özcelep

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 623 62 92

Whatsapp 2:

0 (538) 495 89 01
Sektörün öncüsü olan Fazıl Usta Sahil Balıkçısı firması olarak balıkçılık sektöründe en yeniyi ve en iyiyi hedefleyen ve her daim kaliteli hizmet sunma çabası içerisinde olan bir firmayız. Bu nitelik kapsamında Fazıl Usta Sahil Balıkçısı firması olarak ilk amacımız yaptığımız işin değerini yükselterek müşterilerimize daha doğru ve güvenli çözümler sunabilmektedir. Müşterilerimizin firmamızdan dolayı sağlamış oldukları memnuniyet bizim için daha fazla gelişim ve büyüme adına en önemli kıstas olmaktadır.
Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR