• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fdn Yapı

Adres :

İstiklal Mahallesi Kirişhane Cad No: 86 Serdivan Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Fidan

E-Posta Adresi :

muratfidan054@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 686 48 16

Whatsapp 2:

0 (536) 686 48 16

Fdn Yapı

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Pilastik sektöründe değişen ihtiyaçlarını zamanında ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilme misyonuyla hareket eden firmamız, bunu gerçekleştirmek üzere ar-ge çalışmalarına, başta teknolojik gelişmeler olmak üzere yeniliklerin sektörün ihtiyaçları için değerlendirilmesine büyük önem vermektedir. Bu noktada önem verdiğimiz bir başka husus ise personelimizin yeterli uzmanlığa sahip olmasıdır. Yeni deneyimlere açık bireylerle çalışmakta olan firmamızda görev yapan personelin sektörle ilişkili eğitimlerden yararlanması sağlanarak, gerek ürün gerekse hizmet bağlamında kalite yükseltilmektedir.

Fdn Yapı firması olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR