• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fikret Ustanın Yeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Yıldız

Fikret Ustanın Yeri, birmilyonnokta.com üyesidir. İzmir restaurant sektöründe yer alan Fikret Ustanın Yeri farkı birçok lezzeti müşterilere sunar. Günümüzde restoranların sayısı giderek artsa da müşteri memnuniyeti sağlayan restoranların sayısı o kadar çok değildir. Bizler hizmet vermeye başladığımız günden bugüne tecrübelerimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunuyoruz.

Restoranımızda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin yerine kendimizi koyduğumuzda nasıl bir hizmet almak istiyorsak o doğrultuda hizmet veriyoruz. İşimizi seviyor, saygıyla yapıyoruz. Doğal, sağlıklı, taze ve lezzetli malzemeler kullanıyoruz. Yılların tecrübesi sayesinde hazırladığımız lezzetler yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Restoranımız pide ve kebap salonu olarak da geçiyor. Ustalarımız her gün özenle hazırladığı lezzetleri müşterilerimize sunuyor. Restoranımızda pide çeşitleri, lahmacun, kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri bulunuyor. Aynı zamanda çeşitli meze, salata, tatlı ve sulu yemekler de müşterilerimize sunuluyor.

Aliağa üzerinde bulunan restoranımızda farklı birçok lezzet hazırlanıyor. Hazırlanan lezzetler tam kıvamında servis ediliyor. Dilerseniz ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı tercih edebilirsiniz. Bizler aynı zamanda ücretsiz paket servis hizmeti veriyoruz. Ev, okul, ofis gibi yerlere ücretsiz paket servisimizle yemek siparişi verebilirsiniz. Dilerseniz siparişinizi restoranımızdan kendiniz de alabilirsiniz. Bizler sağlığa uygun koşullarda doğru, lezzetli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Mesleğimizi seviyor, müşterilerimizden olumlu dönüşler alıyoruz. Sizler de keyifli vakit geçirmek, lezzetli yemekler tatmak için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Fikret Ustanın Yeri her zaman hizmetinizdedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR