• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Filiz Medikal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Filiz Nalbantoğlu

  • firma fb
  • firma instagram

Her türlü medikal ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız tüm medikal malzemeleri bünyesinde barındırmaktadır. Tüm dünyanın çok ciddi mücadele verdiği bu günlerde sağlığın önemini bir kez daha anlamaktayız. Bizlerde bu zorlu süreçte müşterilerimize gereken değeri veriyor ve ihtiyaçlarına maksimum derecede hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. Firma olarak yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve bunun hakkını vererek özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. En ufak ayrıntıyı bile göz ardı etmeden sağlıklarına kavuşmak isteyen müşterilerimizin bu süreçte yanlarında olmayı görev edindik.

Bünyemiz de tüm ortopedik malzemeler, buhar makineleri, uts kayıtlı dezenfekteler, tüm bakanlık kayıtlı maskeler, cerrahi malzemeler ve ameliyat önlükleri mevcuttur. Sizlere daha geniş hizmet verebilmek için sağlık sektöründeki tüm yenilikleri takip ediyor ve bu yeniliklere göz önüne alarak envanterimize yeni tıbbı cihaz ve malzemeleri ekliyoruz. Müşterilerimizin sağlığı firmamız açısından büyük önem taşımaktadır. Denizli medikal ve tıbbı cihaz alanında faaliyet gösteren firmamız sağlık ve hijyen konusuna da çok dikkat etmekte, bu konuda gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Firmamız en kaliteli ve en faydalı hizmeti nasıl vereceğini çok iyi bilmektedir. Pandemi ile mücadelede bizlere lazım olan tüm malzemeleri en kaliteli noktalardan tedarik ederek sizlere sunuyoruz. AB standartlarına uygun maskelerimiz ve kullanılması gereken tüm tıbbı malzemelerin hizmetini de vermekteyiz. Her şart ve koşulda hem değerli sağlık çalışanlarımızın hem de değerli müşterilerimizin yorulmadan hizmetinde olmaktan mutluluk duyuyor ve işimizi severek yapıyoruz. Filiz Medikal olarak herkese sağlıklı günler dileriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar